Hľadáme franšízantov
pre nové reštaurácie

Sme česká rodinná firma s viac ako 32 ročnou tradíciou a silným výrobným zázemím. Vyvážený franšízový model považujeme za základ rozvoja značky BB.

Našou najväčšou devízou je záujem na prosperite a rozvoji franšizistu. Preto sa snažíme nastavovať franšízovú spoluprácu tak, aby sme značku spoločne posilňovali.

ZÁKLADNÉ PILIERE, NA KTORÝCH STAVIAME 

Bageterie Boulevard

Zodpovednosť

Vaše investície strážime ako svoje vlastné.

Bageterie Boulevard

Transparentnosť

Naše nákupné ceny sú transparentné. Okrem toho motivujeme franšízantov k ich neustálemu spoločnému vylepšovaniu.

Bageterie Boulevard

Zdieľanie zisku aj straty

*Ak franšízista nezarába, neplatí poplatky.

*Za splnenie podmienok podľa franšízovej zmluvy.

BAGETÉRIA BOULEVARD
SME EXPRÈS GOURMET

Bageterie Boulevard

V dnešnom, rýchlom svete, ponúkame výnimočný chuťový zážitok, na ktorý nebudete dlho čakať a vychutnáte si ho doslova všetkými zmyslami.

Sme exprès gourmet. Koncept moderných reštaurácií so štýlovou atmosférou, ktoré rozmaznávajú zákazníka gurmánskymi špecialitami, vytvorenými podľa receptov šéfkuchárov. Pripravujeme ich z čerstvých regionálnych surovín, v čerstvých chrumkavých bagetách a iných variantoch nadýchaného pečiva.

Bageterie Boulevard

Okrem našich preslávených čerstvo plnených bagiet sa značka Bageterie Boulevard

spája so zlatistými pečenými zemiakovými Patatas, hustými krémovými polievkami, domácim ľadovým čajom, jogurtom, fresh džúsmi či bohatým raňajkovým menu.

Bageterie Boulevard

Pravidelne obmieňame naše sezónne menu šéfkuchára, ktoré je vždy inšpirované kuchyňou vybraného európskeho alebo svetového regiónu. 

Takže každú sezónu môžete ochutnať nové špeciality vrátane tých z radu Balanced Calories, ak si strážite štíhlu líniu.

Zastavte sa v jednej z reštaurácií Bageterie Boulevard, kde vám starostlivo a rýchlo naservírujú gurmánske pochúťky v ľahkom francúzskom štýle.